CREATON. Ţiglă creată să dea tonul

Creaton Romania
Meniu website ...

Harta distribuitorilor

Lista distribuitori

 
 

Director zonal

Gaseste cel mai apropiat distribuitor
Cauta un judet
Alexandru Talvan
0756 159 092
alexandru.talvan@creaton-eternit.ro
Distribuitor
Oras/Judet
Adresa
Date de contact
SC Business Concept International SRL
București / jud. Bucuresti
B-dul Bucurestii Noi nr.40, Sector 1
Radu Serban
0722233414
radu.serban@bci.ro
SC CMC Constructii Intergrup
București / jud. Bucuresti
Str. Aleea Mizil Nr. 81, Sector 3
Cosmin Gangone
0728840940
cosmingangone@cmcroof.ro
SC Dedeman SRL
București / jud. Bucuresti
Str. Actiunii Nr. 2-4 Sector 4
0234.525.525
suportclienti@dedeman.ro
SC Dedeman SRL
București / jud. Bucuresti
Strada Valea Cascadelor nr.26, Sector 6
0234.525.525
suportclienti@dedeman.ro
SC Dedeman SRL
București / jud. Bucuresti
Sos.Colentina Nr. 426, Sector 2
0234.525.525
suportclienti@dedeman.ro
SC Deville Construct SRL
București / jud. Bucuresti
Aleea Florin Ciungan 3, Sector 3
Vlad Laschescu
0752290560
vlad.laschescu@gmail.com
SC Second Generation SRL
București / jud. Bucuresti
B-dul Uverturii 224-240 ,sector 6
Victor Ungureanu
0741105550
office@secondgeneration.ro
SC Sudic SRL
București / jud. Bucuresti
Str Lotru nr.25, sector 1
Catalin Belea
catalin.belea@sudic.ro
0722435598
SC Tavicom SRL
București / jud. Bucuresti
Strada Sapienței nr.6A
Dan Manta
dan.manta@tavicom.ro
www.matcons.ro
0744360 050
SC Expo Test Construct SRL
Pantelimon / jud. Bucuresti
Bulevardul Biruinței nr.1
Marius Suteu
0744304636
office@testconstruct.ro
SC Mido 94 SRL
Voluntari / jud. Bucuresti
Aleea Teișani nr.11
Doru Tomescu
0722626707
mido94@gmail.com
Design & Development by EpicWeb
An ETEX Company